Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 24 maja 2019 | Osób Online: 2 
KiF - lipiec, sierpień - wprowadzenie 02 sierpnia 2009
W miesiącu sierpniu dokładniej przyjrzymy się miesięcznikowi Kulturystyka i Fitness (KiF). Magazyn ten został wydany na miesiąc lipie i sierpień.Niektórzy mogą teraz powiedzieć, że jego zakup będzie nie opłacalny, ponieważ już trochę czasu upłynęło od jego wydania.

My postaramy się wam przedstawić to co może najbardziej zainteresować każdego z kulturystów. W tym artykule zaprezentujemy tylko najważniejsze rzeczy. W kolejnych z nich postaramy się je wszystkie dokładnie opisać i scharakteryzować.

Zaglądając do spisu treści widzimy, że ten numer magazynu KiF potraktowany jest dość "wakacyjnie", czyli na luzie. Znajdziemy takie artykuły jak:

- Letnie zwalnianie tempa treningów,
- Trening na wakacjach i po przerwie,

Pasjonaci historii kulturystyki będą mogli dowiedzieć się coś więcej o Hermanie Gorner'u. Natomiast Ci, którzy interesują się psychologią tej dyscypliny sportowej znajdą artykuł pod tytułem Gorycz porażki, czyli jak odzyskać wiarę we własne zwycięstwo.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tych artykułach zachęcamy was do regularnego odwiedzania naszej strony. Już niedługo zostaną opublikowane najważniejsze informacje o nich.