Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 18 lipca 2019 | Osób Online: 1 
Naturalność czy sterydy 17 maja 2014
Dla każdego ćwiczenia na siłowni są ważne. Nie ma chyba kulturysty, który ćwiczyłby bez pasji i bez chęci pokonywania wciąż swoich słabości. Bez względu na to, z jakiego powodu zaczęliśmy swoje treningi, ważne jest to, że je pokochaliśmy.Jednak, chyba w życiu każdego kulturysty nadchodzi moment, w którym staje się przed wyborem sterydowym: brać czy nie brać?

Dlaczego zaczynamy myśleć o sterydach?
Większość osób, które sięgają po sterydy, są pod wpływem pewnej presji - najczęściej otoczenia. Okazuje się bowiem, że wizyty na siłowni nie dają takiego efektu o jakim myśleliśmy, że nasi koledzy z siłki przybierają na masie w szybszym tempie. Jesteśmy sfrustrowani i widzimy tylko dwa wyjścia; albo dać sobie spokój z treningami, skoro i tak nie widzimy efektów, albo sięgnąć po wspomagacze. Wiele osób na tej drodze omija odpowiednią suplementację - a szkoda. Sterydy są absolutną koniecznością i jeżeli nie wypróbowałeś wszystkich innych sposobów, sięgnięcie po sterydy jest po prostu nieodpowiedzialne i ... nie ma wiele wspólnego z ideom ciężkiej pracy na siłowni.

Plusy i minusy
Plusem zażywania sterydów jest bardzo szybkie uzyskanie masy mięśniowej oraz siły. Jednak od razu trzeba wspomnieć, że stan ten nie utrzyma się, jeżeli odstawisz anabolity. Kolejnym plusem jest zwieszenie atrakcyjności swojego ciała oraz satysfakcja z wyników i osiągów - jednak, jak już wiesz - jest to satysfakcja jedynie czasowa. Niestety w tym miejscu plusy się już kończą. Od ilości przyjmowanych anabolitów oraz suplementacji i dobrego odżywiania, które będziesz musiał dołączyć, zależy to jak szybko poczujesz problemy natury medycznej, które wystąpią na pewno. Dodatkowo, sterydy to bardzo duży koszt, gdyż w tym czasie musisz dbać o swój organizm lepiej niż kiedykolwiek - odpowiednie żywienie, drogie produkty, witaminy i odżywki. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej ilości gotówki i po pewnym czasie zrezygnujesz ze sterydów, zostaniesz z chorą wątrobą, nadszarpniętym układem nerwowym, nagłym spadkiem sił, pustą kieszenią i głową pełną frustracji. Anabolity uzależniają i wydobywają agresję. Jeżeli zatem masz z nią problem - możesz mieć jeszcze większy.

Pamiętaj o tym, że nie ma większej satysfakcji dla kulturysty, niż zobaczyć upragnione efekty, do których doszło się przy pomocy swojej silnej woli, częstych i systematycznych treningów, upartości i odpowiedniej diety - walki każdego dnia!