Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 24 maja 2019 | Osób Online: 1 
Żywność idealna dla sportowca 01 maja 2014
Ile razy słyszałeś, że zdrowa żywność i odpowiednio ułożona dieta są podstawową i kluczową sprawą w Twoich treningach? Ile razy mówiono Ci, że bez odpowiedniej ilości witamin i składników odżywczych Twój trening, nawet ten najbardziej intensywny, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów?Z pewnością wiele razy! Ale są sytuacje, w których ciągła dieta jest naprawdę bardzo trudna do zrealizowania... Dobrze jest zatem znaleźć odpowiednią żywność, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania; będzie zdrowa i optymalna pod względem wartościowych sadników, a równocześnie będzie świetnie smakowała i dobrze wyglądała.

Nadmierne przybieranie na wadze spowodowane jest dostarczaniem naszemu organizmowi takiej ilości kalorii, która jest mu w zupełności niepotrzebna. Nadwyżka tych kalorii bardzo szybko zauważalna jest w kolejnych kilogramach - tworzy się tkanka tłuszczowa. Każdy, kto ćwiczy, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest zamienić każdy kilogram tłuszczu na mięśnie, ile czasu i energii to kosztuje. Warto zatem temu zapobiegać. Jednak, jak to robić, skoro niemal w każdym produkcie znajdują się tłuszcze, a nawet kiedy trafimy na produkt "beztłuszczowy" okazuje sie, że tłuszcz zastąpiony jest kaloriami z węglowodanów.
Firma Walden Farms znalazła na to skuteczny sposób i produkuje żywność pozbawioną tłuszczu, węglowodanów, z minimalną ilością kalorii. Co więcej wszystkie te produkty mają wyrazisty smak i nie ma w nich sztucznych aromatów ani też barwników. Myślisz, że to nie możliwe? Metoda Walden Farms jest bardzo prosta - do produkcji wykorzystywana jest potrójnie filtrowana, specjalnie odtłuszczona woda. Dzięki temu możesz zjeść kanapkę z majonezem, lody z polewą czekoladową, miodowy sos czy dip czekoladowy nie zwiększając liczby kalorii w Twoim daniu.

Każdy z nas, niezależnie od tego, czy jest kulturystą czy nie, powinien racjonalnie się odżywiać. Niekiedy jednak mamy niezwykłą ochotę na coś słodkiego lub "zakazanego". Jeżeli jednak dobrze poszukasz produktów i odpowiednio skomponujesz swoją dietę okaże się, że nie ma rzeczy i potraw zakazanych.