Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 30 czerwca 2022 | Osób Online: 1 
Anadrol 12 sierpnia 2006
Anadrol jest najsilniejszym i bardzo efektywnym sterydem doustnym. Substancja aktywna czyli Oxymetholon posiada bardzo silne właściwości androgenne, które idą w parze z ekstremalnie silnymi właściwościami anabolicznymi.Duże przyrosty siły i masy mięśniowej mogą być osiągnięte w bardzo krótkim czasie. Wzrost masy ciała na poziomie 5-7 kg w ciągu 14 dni, nie jest niczym niezwykłym. Znaczna jest retencja wody, co prowadzi do osiągnięcia masywnych rozmiarów w rekordowym czasie. Ponieważ komórki mięśniowe ciągną dużo wody, mięśnie przybierają gładki, zalany wygląd. Anadrol nie powoduje przyrostu masy dobrej jakości, stawia raczej na jej ilość, co w sezonie pozastartowym dla kulturystów może się okazać przydatne. Anadrol 'smaruje' stawy [retencja wody], co z jednej strony powoduje ogromny wzrost siły a z drugiej pozwala trenować tym kulturystom, którzy na co dzień mają problemy 'bólowe' ze stawami. Ścisła dieta w połączeniu z Nolvadex'em i Provironem, może znacząco obniżyć retencje wody, przez co masa jest bardziej ubita.

Na cyklach z Anadrolem kulturyści odczuwają niesamowitą 'pompę' w ćwiczonych mięśniach. Jest to spowodowane tym, że ilość krwi w ciele znacząco się zwiększa. Anadrol zwiększa ilość czerwonych krwinek, co pozwala na lepszy dopływ tlenu do komórek mięśniowych. Co prowadzi do zwiększonej wytrzymałości i sprawności samych mięśni. Nawet podczas długich sesji treningowych, kulturysta może odczuwać stałą 'gotowość i siłę' mięśni. Silne właściwości androgenne stymulują regenerację ciała, przetrenowanie na cyklu nie występuje. Chociaż Anadrol z założenia nie jest sterydem używanym w trakcie przygotowań do zawodów, pomaga jednak utrzymać siłę i masę w czasie rygorystycznej diety. Wielu kulturystów używa go do około tygodnia przed zawodami, rozwiązując problem retencji przez aplikowanie anty-estrogenów i diuretyków.

W kwestii dawkowania opinie są sporne. Dawka preferowana mieści się w granicach 1-1.8 mg/kg masy ciała dziennie. Czyli 1-4 tabletek dziennie [50-200 mg/dziennie]. Bardzo nie polecane jest przekraczanie ilości 4 tabletek dziennie. Dawka 3 tab./dziennie wydaje się górną, w miarę 'bezpieczną'. Trudno jednak w wypadku Anadrolu określać bezpieczeństwo. Tym, którzy po raz pierwszy pragną 'wypróbować' Anadrol, polecane jest zostanie przy jednej 50 mg tabletce dziennie. Po kilku dniach, a najlepiej po tygodniu, można zwiększyć ilość do dwóch tab., aplikowanych rano i wieczorem do posiłku. Kulturyści bardziej zaawansowani, albo ważący powyżej 95kg mogą zwiększyć dawkę do 150 mg/dziennie w trzecim tygodniu. Jednakże ilość ta nie powinna być stosowana dłużej niż 2 do 3 tygodni. Cały cykl nie powinien przekroczyć 6 tyg. Po odstawieniu Anadrolu, kontynuuje się często cykl na innym środku. W przeciwnym wypadku kulturysta szybko wraca do swoich poprzednich rozmiarów. Żaden ze znanych anabolicznych/androgennych sterydów nie ujawnia tak drastycznych spadków po odstawieniu. Kulturyści kontynuują cykl na iniekcyjnym testosteronie takim jak Enanthate lub na Sustanonie 250 przez kilka tygodni po odstawieniu Anadrolu. Częste są przypadki stacków Anadrolu z Deca-Durabolinem lub Testosteronem. Bardzo efektywnie działający stack, stosowany przez zawodowców składa się z Anadrolu 100 mg+/dziennie, Parabolan'u 228 mg+/tygodniowo i Sustanonu 500 mg+/tygodniowo. Jednak nic z tych rzeczy raczej nie nadaje się dla amatorów, nie zaawansowanych. Anadrol musi być traktowany bardzo poważnie. W jego wypadku nie ma zastosowania zasada 'im więcej tym lepiej'.

Anadrol jest niestety najbardziej szkodliwym doustnym sterydem. Podawanie może spowodować wiele poważnych skutków ubocznych. Ponieważ jest c17-alfa-alkilowany, jego wpływ na wątrobę jest bardzo toksyczny. Większość używających może się spodziewać pewnych patologicznych zmian we wskaźnikach wątrobowych po okresie około tygodnia. Wartości wracają do normy po około dwóch miesiącach. Dłuższe stosowanie i duże dawki mogą wywołać żółtaczkę wątrobową [żółte paznokcie, oczy i skóra]. W dłuższym przeciągu czasu istnieje ryzyko, że zmiany w wątrobie staną się nieodwracalne. Na cyklu należy badać obowiązkowo wskaźniki wątrobowe oraz wartości LDL/HDL. Oxymetholon z łatwością konwertuje do estrogenów. Występuje ginekomastia, wspomniana retencja wody. Oprócz problemów natury estetycznej, retencja wywołuje wysokie ciśnienie krwi. Może okazać się konieczne podawanie leków obniżających je np. Catapresan'u. Oxymetholon nie konwertuje do DHT, jest jego pochodną. Kulturyści cierpiący z powodu trądziku, mogą opanować ten problem za pomocą leku na receptę - Accutane.

Inne skutki uboczne uwzględniają: bóle głowy, nudności, wymioty, bóle żołądka, brak apetytu, bezsenność i biegunkę. Co warto zaznaczyć, kulturyści stosujący Anadrol mogą mieć kiepskie ogólne samopoczucie, w kontraście do tego pozytywnego, które odczuwa się na cyklach Dianabolem. Zwiększona agresja spowodowana jest wysokim poziomem androgenu i objawia się najczęściej gdy wraz z Anadrolem łączone są duże ilości iniekcyjnego testosteronu. Własna produkcja testosteronu jest znacząco zredukowana gdyż Anadrol mocno blokuje HPTA. Z tego powodu absolutnie konieczne jest stosowanie HCG, Clomidu. Anadrol nie jest polecany kobietom ze względu na występująca w tym wypadku maskulinizacje. Jest to środek zbyt silny dla kobiecego organizmu i jest źle przez kobiety tolerowany.

źródło: http://bigpaker.net