Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 19 czerwca 2019 | Osób Online: 2 
HMB Olimp Mega Caps 04 lipca 2006
HMB MEGA CAPS- Najmocniejsze HMB na Świecie.

1 Kapsułka zawiera 1250 mg Ca HMB
HMB (hydroksymetylomaślan) jest substancją bioaktywna o działaniu zbliżonym do witamin,występująca naturalnie w niewielkich ilościach w pożywieniu i wytwarzana w organizmie człowieka. HMB powstaje w organizmie, jako substancja ochronna, łagodząca skutki stresu, związanego z wysiłkiem fizycznym, głodowaniem, chorobami gorączkowymi, urazami ciała i nadmierną generacją wolnych rodników tlenowych. HMB ogranicza rozpad białek ustrojowych, nasila spalanie tłuszczów, obniża poziom cholesterolu i wspomaga układ odpornościowy. Zapotrzebowanie na HMB wzrasta wykładniczo w warunkach wzmożonej aktywności fizycznej - jego suplementacja prowadzi do znaczącej poprawy zdolności wysiłkowych.

HMB polecane jest: - dla przyspieszenia i spotęgowania adaptacji wysiłkowej (poprawa masy, siły i wytrzymałości mięśniowej oraz wydolności tlenowej) u osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych
- jako ""spalacz tłuszczu"" i protektor w programach redukcji masy ciała (odchudzanie)
- dla zapobiegania niekorzystnym skutkom zdrowotnym stresu środowiskowego i oksydacyjnego (nerwowy tryb życia, praca w przemyśle, ciężka praca fizyczna, itp.)
- w rekonwalescencji po chorobach przebiegających ze wzmożona utrata azotu

Sposób użycia:
HMB należy połykać popijając dużą ilością wody w następujących dawkach : 2-3/kapsułki dziennie w dawkach podzielonych : 1 dawka przed śniadaniem na czczo
2 dawka po treningu (między posiłkami w dni beztreningowe )
3 dawka przed snem.

Skład:
Beta-hydroksy-Beta-metylomaślan wapnia,celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca -stearynian magnezu, otoczka kapsułki żelatyna.

Wartość odżywcza
w 1 kapsułce
CaHMB: 1250 mg
w tym HMB: 1000 mg

zobacz w sklepie: wejście