Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 19 czerwca 2019 | Osób Online: 2 
Kevin Levrone 31 grudnia 2005
Kevin Levrone pochodzi ze stany Maryland w USA i jest synem Murzynki i Włocha. Rozpoczął treningi w wieku 14 lat zainspirowany obejrzanym występem Arnolda Schwarceneggera i ćwiczył wraz z braćmi w domowej siłowni.Początkowo był zafascynowany głównie trójbojem siłowym i brał przykład z najsławniejszych atletów.

Tak jak czyni to wielu innych, ćwiczył głównie na rozwój mięśni tułowia — klatki piersiowej, ramion, grzbietu i barków. Unikał ćwiczeń na mięśnie nóg. Dopiero kiedy zaczął treningi w ośrodku w Baltimore, w którym ćwiczyło wielu znanych zawodników trójboju siłowego, przekonał się do ciężkiej pracy i wszechstronnego rozwoju całego ciała. Podobnie jak trójboiści, preferował duże obciążenia i progresję, a także ćwiczenia podstawowe na duże grupy mięśniowe. Mając znakomite zadatki genetyczne i proporcje kostne Kevin przez 4 lata zrobił olbrzymie postępy, stał się prawdziwym atletą. Cały czas marzył jednak o karierze w trójboju siłowym, a nie w kulturystyce. Dopiero koledzy namówili go do startu w pierwszym konkursie kulturystycznym o tytuł Mr Annapolis. Wygrał go bez trudu, aczkolwiek prawie wcale nie umiał pozować. Następnie przyszły zwycięstwa w kilku konkursach stanowych, co dało mu prawo startu w NPC Junior w 1989 roku. Przegrał tylko z bardziej doświadczonym Paulem Demayo. To zachęciło go do poświęcenia się kulturystyce i specjalistycznego treningu do konkursów.
Sukcesy zaczął odnosić wtedy, gdy zdał sobie sprawę z konieczności wykonywania dużej ilości powtórzeń. Jednocześnie nie zaniechał treningu z dużymi ciężarami. Czasami wykonuje np. wyciskanie leżąc z ciężarem grubo ponad 200 kg - jego rekord w wyciskaniu leżąc to 273 kg.
W 1990 roku Levrone zdobył mistrzostwo stanu Matryland, a w 1991 roku zajął II miejsce na mistrzostwach juniorów Junior Nationals. Już rok póŹniej, w 1992 roku, zajął już II miejsce na Mister Olimpia, dając się wyprzedzić tylko Dorianowi Yatesowi. W 1995 roku również był drugi za Yatesem, a w 2000 roku wyprzedził go jedynie Ronnie Coleman. Również dwa lata póŹniej był drugi, minimalnie przegrywając z Colemanem, a w opinii wielu fachowców przy uczciwym sędziowaniu powinien te zawody wygrać. Kilkakrotnie zajmował też III i IV miejsca na Mister Olimpia.
Kevin Levrone za swoich kulturystycznych idoli uważa Samira Bannouta, Alberta Becklesa i Lee Haneya.

A dlaczego go lubie?? odpowiedŹ jest prosta, masakryczna masa, o rzeŹbie nawet nie wspomne, mimo iż ważył tylko 110kg jest jednym z najlepszych kultursytów na świecie. Szkoda mi tylko, że dla roli w filmie stracił dużo ze swojej ogromnej masy oraz że niegdy nie stanął na najwyższym podjum M.O


Urodzony: 16.07.1965
Wzrost: 177 cm
Waga startowa: 110 kg
Waga poza sezonem: 116kg
Zamieszkały: Baltimore, Maryland
Kraj: USA

Kulturystyka i sterydy tylko na www.megamuscle.pl