Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 19 czerwca 2019 | Osób Online: 1 
Sterydy - podróbki 09 marca 2006
Istnieją dwie opcje zdobywania sterydów. Można je dostać na czarnym rynku lub z przepisu lekarza. 95% atletów kupuje je na "czarnym rynku". Niestety bardzo często można dostać podróbki, które wywołują efekty odwrotne lub dalece odbiegające od oczekiwanych.iłownie są pełne różnych sterydów z wielu krajów i od rożnych producentów, ktore przychodzą w przeróżnych opakowaniach.
Nie jest problemem, kiedy podrobiony produkt zawiera podobny skład, ale często zdarza się, że skład jest zupełnie inny i nie ma anabolicznych ani androgenicznych substancji. Wielu ludzi chce po prostu szybko zarobić.
Podróbki są tak podobne do oryginałów, że dla wielu są nie do odróżnienia.

Niżej informacje, które pozwolom kulturystom odróżnić oryginały od podrób:
1) Prawie 100% sterydów dostępnych na "czarnym rynku" w USA, a mających amerykańskie nazwy to podróbki. Szansa znalezienia prawdziwego amerykańskiego preparatu na "czarnym rynku" jest zerowa.

2) Szczególną uwagę zwróćcie na PARABOLAN, DECA-DURABOLIN, DIANABOL, zastrzyki TESTOSTERONU, OXANDROLONE i WINSTROL, bowiem często są podrabiane.

3) Sterydy doustne i w zastrzykach, niżej wymienione sa podróbkami:
FINAJET, FINAJECT, STROMBA, BOLOCONE, PRIMOBOLAN 50 mg tabletki, wszystkie zastrzykowe DIANABOLU z wyjątkiem ANABOLIKUM 2,5% vet.
MECA (Niemcy) i METANOLIABOL vet OUIMPER (Meksyk), TESTOSTERONE CYPIONATE (przez LEMON GOLDLINE INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS), BOLA-STERONE, DIHYDROLONE, HEXALONE, NORDIETHYLENE, OUINOLONE, DIHYDRO-MESTERONE, wszystkie produkty produkowane przez INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS (jakkolwiek nie są one najgorsze); PRONABOL na normalnych listkach, OXANDROLONE w plastikowych pudełkach, listki tylko z wydrukiem OXYMETHOLONE 50 mg.
Okrągle tabletki ANABOLU, wszystkie zastrzyki STANAZOLU, gdzie substancja nie jest wyseparowana z płynu zastrzyku, wszystkie 2 ml-owe ampułki DECA-DURABOLINU bez naklejek;.Rosyjski SUSTANON produkowany przez ORGANON, listki - które mają tylko wybite METHANDROSTENOLONE 5 mg, NEROBOLIL 50 mg-owe ampułlki bez naklejek i 5 mg-owe tabletki (wszystkie) WINSTROLU.

4) Przypatrz się uważnie naklejce i w szczególności opakowaniu. To jest czasem jedyna możliwośc rozpoznania podróbek. Sprawdź, jak wybita jest data produkcji, przydatności, jesli będą wydrukowane tak, jak inne napisy, możesz byc pewien, ze to podróbki.
Oryginalne sterydy mają informacje wybitą, wystemplowaną albo wydziurkowaną, lub wydrukowaną tlustym drukiem.
Zwroć uwagę rownież na to, czy rogi naklejki sa zaokrąglone czy nie. Oryginalne bowiem zawsze sa zaokrąglone. Upewnij sie, czy naklejki nie maja baniek powietrza. Spróbuj je zedrzeć. Naklejki na podróbkach można zwykle usunąc z przedniej strony buteleczki w jednym kawałku, podczas gdy naklejki oryginalnej nie odkleisz bez podarcia. Końcówki naklejek nie muszą na siebie nachodzić.

5) Szklane ampułki bez naklejki. Musisz być pewien, że napisu na ampułkach nie można rozmazać palcami. Zwróć uwagę na polski OMNADREN. Nadruk na ampułce nie może byc skośny.

6) Zwróć uwagę, czy oferowane ampułki mają symetryczną, identyczną wielkość. Sprawdź, czy preparat w obu ampułkach ma ten sam kolor. Nieregularna forma szczytu, albo mały uszczerbek szkła daje pewność, że jest to podróbka. Jednak produkcja zastrzyków w ampułkach jest droga i podrabianie ich nie jest opłacalne.

7) Nie kupuj tabletek luzem lub w plastikowej torbie. Szczegolnie ANABOL z Tajlandii. Unikaj tabletek, które łatwo się kruszą. Zwróć uwagę, czy tabletki są szczelnie zapakowane i listki są całe zapełnione.

8) Bądz sceptycznie nastawiony do kogoś, kto mówi ci: "Wszystko co chcesz, jak dużo chcesz, nie ma problemu, będzie jutro", ponieważ oryginalne sterydy nie zawsze są dostąpne na "czarnym rynku".

9) Zwróć uwagę na cenę. Koszt produkcji sterydów jest niewielki, więc podróbki mogą być sprzedawane po naprawdę niskiej cenie np. oryginalna DECA 200 mg w 2 ml kosztuje 20-25 USD na "czarnym rynku", a podrabiany 13 USD.

10) Bardzo popularne stało się dostarczanie sterydów wysyłkowo. Szczególnie w takich krajach jak Holandia, Anglia, Szwajcaria, Portugalia, Czechy, Polska, Meksyk i Kanada. Wielu dealerów w ten sposób rozprowadza podróbki. Przy zakupie nie można się sugerować wyłącznie ceną. Podróbka równie dobrze może być oferowana w cenie oryginału! Ci, którzy nie widzieli nigdy oryginału, na pierwszy rzut oka go nie rozpoznają.
O tym, że nie jest to oryginał przekonasz się dopiero, gdy połkniesz pierwszych 50 tabletek i nie będzie widać oczekiwanych efektów...

www.megamuscle.pl - Sterydy w kulturystyce.