Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 19 czerwca 2019 | Osób Online: 2 
Witamina B 12 11 stycznia 2006
Dibencozide Magnum czyli B12 to witamina mająca lekkie działanie anaboliczne i pozwalająca się organizmowi dostroić do treningu - B12 jest dobra zwłaszcza dla początkujących lub w okresach przetrenowania.Witamina B12 poprawia kondycje, dlatego jest stosowana w wielu dyscyplinach sportowych - np. kolarstwo, biegi.

Kulturystyka :
W niektórych kręgach panuje mit, że Dibencozide Magnum to suplement na masę. Owszem, jednak na rozbudowę masy mięśniowej jest to tylko działanie pośrednie i niezbyt silne. Mimo wszystko B12 należy do najtańszych suplementów i warto go kupić.

Stosowanie :
Najbardziej sensowne jest stosowanie przez dłuższy czas razem z zestawem innych witamin B. Czasem spotyka się preparaty gdzie B12 występuje razem z innymi witaminami B w odpowiedniej dawce (warto kupić). W przypadku popularnych preparatów Dibencozide Magnum lub B12 jedna tabletka zawiera dosłownie końskie dawki tej witaminy - większość dawki i tak trafia wraz z moczem prosto do toalety. Dlatego tabletkę należy podzielić na pół, lub nawet na 1/4 i brać tylko jedną część dziennie (całe opakowanie B12 może wystarczyć nawet na rok).