Kulturystyka Nowej Generacji !!!

Kulturystyka
Dzisiaj mamy: 19 czerwca 2019 | Osób Online: 2 
Naturalność czy sterydy 17 maja 2014
Dla każdego ćwiczenia na siłowni są ważne. Nie ma chyba kulturysty, który ćwiczyłby bez pasji i bez chęci pokonywania wciąż swoich słabości. Bez względu na to, z jakiego powodu zaczęliśmy swoje treningi, ważne jest to, że je pokochaliśmy.
wicej
Pierwszy cykl 04 stycznia 2009
Każda z osób trenujących kulturystykę dąży do osiągnięcia jak najlepszych efektów. Jedni chcą przytyć, drudzy schudnąć a jeszcze inni zbudować idealną rzeźbę. Niektórzy choć godzinami siedzą na siłowni nie uzyskują zakładanych efektów. Wtedy nasuwają się pytania dotyczące brania sterydów. Poszukujemy informacji jak powinien wyglądać nasz pierwszy cykl.
wicej
Czas wykrywalności sterydów 12 wrzenia 2006
Artykuł przedstawia informacje o tym jak długo w naszej krwi można wykryć sterydy.
wicej
Sterydy - podróbki 09 marca 2006
Istnieją dwie opcje zdobywania sterydów. Można je dostać na czarnym rynku lub z przepisu lekarza. 95% atletów kupuje je na "czarnym rynku". Niestety bardzo często można dostać podróbki, które wywołują efekty odwrotne lub dalece odbiegające od oczekiwanych.
wicej
Sterydy - skutki uboczne 16 lutego 2006
Opis działań ubocznych nie oznacza, że i Tobie się one przydarzą. Aby ustrzec się przed nimi należy przestrzegać dawkowania leku oraz dokładnie wybrać preparat. Należy się liczyć z tym, że efekty uboczne mogą wystąpić po paru latach od momentu przerwania stosowania sterydów anabolicznych.
wicej
Pozostae informacje
Sterydy w starożytności 31 stycznia 2006
Prohormony 29 stycznia 2006
Sterydy sprzyjają agresji 15 stycznia 2006